D.minique

Vítejte u D.minique!

D.minique a vše s tím spojené je součástí mě už od roku 2015. Právě šperky zaujímají v mém srdci speciální místo. Veškeré šperky, které v nabídce můžete vidět, jsou vyráběné ručně.

 

 

 

VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Pokud se vám šperky D.minique líbí a rádi byste se stali jejich prodejcem ve vašem kamenném obchodě, kontaktujte mě prosím na emailu info@dminique.com, ráda se s vámi domluvím na individuální spolupráci.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu info@dminique.com

Zlatem plněný materiál

Materiál je okem od zlata téměř k nerozeznání, velmi velkou výhodou je cena, která je ve srovnání s opravdovým zlatem opravdu velmi nízká. Materiál vypadá a obvykle se nosí stejně jako karátové zlato. Zlatý obal, který tvoří 14K zlato, je velmi odolný proti opotřebení a při normálních podmínkách nošení vydrží po celou dobu existence výrobku, včetně denního styku s vodou. V obchůdku najdete jednoduché šperky vhodné pro jakoukoliv příležitost.

Sterlingové stříbro

Slitina s ryzostí 925/1000 pod názvem sterlingové stříbro je nejčastěji používanou ve šperkařství.

Rhodiovaná mosaz

Jedná se o pokování méně ušlechtilých kovů rhodiem, které jsou tak chráněny před korozemi a černáním. Vydrží déle než bižuterie klasická. Tato metoda se shoduje s postříbřením.

 

Přečtěte si prosím Obchodní podmínky

U veškerých objednávek (mimo osobní odběr) volíme platbupředem na účet. Po obdržení platby vám vaši objednávku odesíláme doporučeně, prostřednictvím České pošty, na vámi zvolenou adresu.

Cena poštovného a balného v rámci ČR………….60Kč

Cena poštovného a balného na SK……………………80Kč

Zboží s platbou na dobírku nezasíláme!

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr je možný pouze v Pardubicích.V případě, že osobní odběr chcete využít, kontaktujte nás na email d.minique.shop@gmail.com

UPOZORNĚNÍ

Po předání zásilky do rukou České pošty již za zásilku nezodpovídáme, po odeslání Vám sdělíme podací číslo Vaší zásilky, pomocí kterého budete moci sledovat její stav. Nemějte strach, s Českou poštou máme dobré zkušenosti a až na pár zpoždění se nám nikdy nestalo, že by balíček nedorazil adresátovi.

 

Každý kousek je originál a vyroben s radostí a pro radost!