Jak nakupovat

U veškerých objednávek (mimo osobní odběr) volíme platbu předem na účet. Po obdržení platby Vám Vaši objednávku odesíláme doporučeně, prostřednictvím České pošty, na Vámi zvolenou adresu.

Cena poštovného a balného v rámci ČR………….60Kč

Cena poštovného a balného na Slovensko……………………80Kč

Zboží s platbou na dobírku nezasíláme!


V případě, že daný produkt:

  • nenaleznete v nabídce eshopu
  • je označený jako vyprodaný
  • potřebujete individuální řešení (délka, velikost, barva korálků,…)

kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu. Rádi s Vámi vyřešíme případné doobjednání nebo Vámi požadované změny.


OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr je možný v Pardubicích. V případě, že osobní odběr chcete využít, vyberte v rámci objednávky položku „Osobní vyzvednutí v Pardubicích“, my se s Vámi následně zkontaktujeme a předání společně doladíme.

Nově je možný odběr i v prostorách stylové kavárny Galerie Café v Hradci Králové, kde si výrobky D.minique můžete prohlédnout, vyzkoušet, případně provést objednávku na eshopu a objednávku Vám v nejbližší době do kavárny dopravím.

Pro více informací, popřípadě zájem o spolupráci či setkání, mě kontaktujte prostřednictvím emailu info@dminique.com

UPOZORNĚNÍ

Po předání zásilky do rukou České pošty již za zásilku nezodpovídáme. Vzhledem k tomu, že šperky jsou odesílány doporučeně, je možné si prostřednictvím emailu vyžádat zaslání podacího čísla zásilky, pomocí kterého budete moci sledovat její stav.

Nemějte strach, s Českou poštou máme dobré zkušenosti a až na pár zpoždění se nám nikdy nestalo, že by balíček adresátovi nedorazil nebo dorazil poškozený.

V případě, že požadujete zaslat objednávku na adresu, kde pracujete, uvádějte vždy název firmy či instituce. Pošťákova povinnost není, aby Vaše jméno ve firmě dohledával a tak se může stát, že zásilku bez uložení na poštu odešle zpět.


OPRAVY ŠPERKŮ

Přetrhla se Vám šňůrka nebo řetízek? Potřebujete zkrátit či prodloužit šperk? Kontaktujte nás prostřednictvím emailu a rádi s Vámi možnou opravu vyřešíme.

Pro detailnější informace si, prosím, přečtěte Obchodní podmínky.