FAQ’s

Nejčastější dotazy

Dodání

Doprava probíhá prostřednictvím České pošty, balíček je odeslán doporučeně (ekonomicky). Druhou formou je zasílání na pobočku Zásilkovny.

Objednávky je možné vyzvednout si osobně po předchozí domluvě v Pardubicích, a to buď přímo po domluvě se mnou nebo ve vzorkovně eshopu Aromapura.cz v OC Grand.

Ano, balíčky lze odeslat i mimo Českou Republiku. Cena za dopravu se v tomto případě liší a je vypočítána individuálně dle země, kam bude objednávka odesílána.

Šperky

V případě, že je daný šperk na eshopu vyprodaný a měli byste o něj zájem, kontaktujte mě prostřednictvím emailu info@dminique.com. Je možné, že pouze čekám na dodání materiálu k další výrobě a šperk bude brzy opět k dispozici.

Pokud byste chtěli daný výrobek upravit podle svého přání, kontaktujte mě prostřednictvím emailu info@dminique.com. Určitě je možné zkrácení či prodloužení nebo dle dostupných možností také výměna komponentu.

Bohužel ne všechny šperky mohu vyrobit ve všech kombinacích. Jak si můžete přečíst zde, materiál získávám z celého světa a ne vždy je v mých silách sehnat dané komponenty. Určitě ale není problém vymyslet spolu alternativu dle vašich představ.

Toto je velmi individuální. Pokud to je v mých silách, ráda se o to pokusím. Vždy vítám, když máte nějaké foto nebo náčrt o představě.

Kontakt

Nenašli jste co jste hledali?